Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sanatkâr odaları birlik başkanı çıkarmak istiyor

Bugüne kadar şoförler odası bünyesinden çıkan Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkan ve Başkanvekilinin bundan böyle 33 sanatkâr odası bünyesinden çıkması talep ediliyor.

Bugüne kadar şoförler odası

Bugüne kadar şoförler odası bünyesinden çıkan Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkan ve Başkanvekilinin bundan böyle 33 sanatkâr odasından çıkması bekleniyor. Bandırma Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Eyüp İl, gazetecilere yaptığı açıklamada mayıs ayında yapılması planlanan Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği seçimlerinde 33 sanatkâr odasının birlik başkanı veya başkanvekili olarak temsil edilmesi gerektiğini söyledi.

-33 birleşim başkan ve vekilini çıkarmalı
Balıkesir Esnaf Odaları Birliği’nin bünyesinde toplam 85 odayı barındırdığını dile getiren İl, “En fazla oda bulunduran yerleşim yerleri Balıkesir, Bandırma, Edremit ve Gönen’dir. Balıkesir’de 17, Bandırma’da 14, Edremit’te 12 ve Gönen’de 9 esnaf odası bulunmaktadır. 85 odadan 33’ü sanatkârlar odası,20’si karma oda, 16’sı şoförler odası, 16’sı da esnaf odasıdır. Bugüne kadar Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkan ve Başkanvekilliği 17 odası bulunan şoförlerden çıkmıştır. Artık 33 sanatkâr odasının birleşerek Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı ve Başkanvekili çıkarmasının vakti gelmiş hatta geçmiştir” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs
Sıradaki Haber AHMET AKIN SUYA YÜZDE 15 İNDİRİM YAPTI