Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

100’üncü sıradaymışız!

Görev süresi dolan Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Özdemir, bu gün düzenlediği basın toplantısında, ünivitersite olarak 100. sırada olduklerini söyledi. Özdemir’in neye göre 100’üncü sırada olduklarını açıklamaması ise dikkat çekti.

Görev süresi dolan Onyedi

2015 yılında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’ne Rektör olarak atanan Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in görev süresi sona erdi. Yüksek Öğretim Kurumu Eylül ayında çağrıya çıktı. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü için şimdiden 75 aday var. 8 yıldan bu yana Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü görevini sürdüren Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in Cumhurbaşkanlığı kararıyla başka bir üniversitede rektör olarak görevlendirilmemesi halinde İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesine öğretim görevlisi olarak geri döneceği yasa Vakıf Üniversitelerinden gelen teklifleri değerlendireceği öğrenildi.

-Neye göre 100’üncü sıradayız
Özdemir, bu gün basın mensuplarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Basın mensuplarıyla vedalaşan Özdemir, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle görevlendirilmemesi halinde kendisine 4 Vakıf üniversitesinden teklif geldiğini bu teklifleri değerlendireceğini söyledi. Bu güne kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Özdemir, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin 200 üniversite arasından 100’üncü sırada bulunduğunu dile getirdi. Özdemir’in, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinin hangi kategoriye göre 100’uncü sırada olduğunu açıklamaması ise dikkat çekti.

Haber-foto: Ahmet Duymaz

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI