Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tosun: önceliğim belediye başkanlığı

Tosun: önceliğim belediye başkanlığı

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Tolga Tosun, Eken Prestij Otel’de düzenlediği toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Cumhuriyet Hak Partisi Genel Merkezi’nin aday adaylarından kimi aday gösterirse onun etrafında kenetleneceklerinin altını çizen Tosun “ CHP’liler olarak seçimleri kazanma adına beraber hareket etmek zorundayız. Bu her seçimde böyle olmuştur. Bundan sonrada böyle olacaktır. Bandırma’da sosyal demokrat belediyeciliği devam ettirmek için tek yumruk olacağız. Benim önceliğim başkan olmaktır. Aksi durumda başkan yardımcılığı önceliğim değildir. Bu aşamada başkan olmak için ekibimizle beraber çalışıyoruz. Ancak zaman ne gösterir belli olmaz”dedi.

-Egolarımıza yenik düşmeyeceğiz
Tosun” Ben demeyen her zaman biz diyen genç, çağdaş, Atatürkçü ve dinamik bir ekiple çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekibimizdeki uzman kişiler yetkili kişiler olacak. Belediye başkanının her şeyi bilmesi doğal olarak mümkün değildir. Hep ben demek partinin ve belediyenin kurumsal yapısına da zarar verir. Kişinin egoları ağır basmaya başlayınca etrafını dinlemeden kararlar almaya başlar. Ego bizim ekibimizde asla olmayacaktır” ifadesini kullandı.

-Fraklı projeler üreteceğiz
Tosun devamında şunları söyledi “30 sene önceden başlayarak tüm siyasi partilerin seçim çalışmalarında aynı projeler yer alıyor. Yeni yapılmamış söylenmemiş projeler olmuyor. Bakıldığı zaman yapılmış sadece yeni pazaryeri projesini görüyoruz. Artık yeni projeler hazırlama zamanı çoktan geldi. Günü değil Bandırma’yı önümüzdeki 50 yıla hazırlayacak projeleri uygulamaya koymak zorundayız. Yasal zorunluluklar nedeniyle yapılmayan projeleri beklemeden yeni projeler yapmalıyız. Bu dönemde ağırlığı kadın ve çocuklara vermeliyiz. Öncelikli olarak Bandırma Belediyesi kreş açmak zorundadır. Böylece kadınların daha rahat çalışmalarını ve iş hayatına atılmalarını kolaylaştırırız”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mecliste otobüs polemiği
Sıradaki Haber Mecliste otobüs polemiği