Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

14 ilçe başkanına rağmen seçimi kazandı

CHP Balıkesir İl Başkanlığı’nın

CHP Balıkesir İl Başkanlığı’nın 37’nci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu’nun üstlendiği genel kurulda delegelerden yeterli imzayı alan Serkan Sarı, Ender Biçki ve Ömür Mustafa Boyuer’in listeleri yarıştı. Seçimlerde 341 oy alan Serkan Sarı tekrar il başkanı seçildi. Ender Biçki ise 267 oy aldı.

Yönetim Kurulu, Besim Kemal Akalın, Aşkın Alkan, Orkun Atlay, Şaban Ayydıldız, Özgür Başaran, Ercan Bingöl, Mehmet Ali Çiçek, Hasan Paşa Decedeli, Hakkı Kurtuluş Demir, Ülker Demir, Gökhan Donat, Ceyhun Ercan, Fatih Fenercioğlu, Güldane Gülmez, Refik Gündoğan, Yusuf Kaplan, Nail Karabacakoğlu, Erden Köybaşı, Erdoğan Küçükaslan, Mustafa Oflaz, Sadri Özen, Remzi Poyraz, Asım Sürer, Kamuran Taşdemirel, Ali Tiritoğlu, Nuray Topan, Hüseyin Üstünel, Filiz Yavuz, Hüseyin Yenitürk, Atalay Yıldıran, Mustafa Yıldırım, Aysel Zerenli, Kurultay Delegeleri: Ünsal Acar, Selman Hasan Arslan, Nahit Avcı, İrfan Barış, Nevzat Başkan, Levent Çankır, Orhan Gaga, Zafer Abdi Gökçen, Şeref Lale, İbrahim Palaz, Burçe Pektaş, Hüseyin Sarı, Serkan Sarı, Hüseyin Şalmanlı, Hakan Şehirli, Mehmet Tüm, Mustafa Yıldırım, Fatih Yusuf Yılmaz. İl Disiplin Kurulu: Uğur Çelikbaş, Ethem Semih Erdem, Cemal Kavak, Ertal Küçükaslan, Metin Özcan, Muharrem Saygı, Ogan Şeker, Hüseyin Şener, Oğuz Şenol

Hatırlanacağı üzere, seçimlere kısa bir süre kala Bandırma CHP İlçe Başkanı Dr.Selim Panç, 14 ilçe başkanı ile birlikte Ender Biçki’yi destekleme kararı aldıklarını açıklamamıştı. Açıklamanın ardından Ayvalık ve Marmara İlçe Başkanlıkları deklarasyondan imzalarını çekmişti.Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, ilçe örgütünün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İlk yapılması gereken en son yapıldı, yani il başkan adayları önce davet edilecek,delegelerimize kendilerini ifade edecek yolculandıktan sonra yine delegelerle bir değerlendirme toplantısı yapıp aday ismi üzerinde mutabık kalıp ondan sonra görüşmeler yapılsaydı süreç daha sağlıklı olurdu. Velev ki olmadı, süreç çok hızlı gelişti. Yine delegeler toplanıp süreç anlatılır ve yapılması gereken izah edilirdi ne olacaksa o zaman olurdu, yapıldı mı bilmiyorum. Sonuçta gün geldi çattı, İlçe başkanlarınız ve Belediye başkanlarınız bir adayın açıklamasına üst düzeyde katılarak bir duruş sergilediler, söylemeye pek dilim varmıyor ama ya onların desteklediği adayı destekleyerek onlara destek olmaya devam etmeyi onları zayıf düşürmemeyi seçecek ya da tersini yaparak kendi iradenizi ortaya koyacaksınız. Yani her ikisinde de kendinize oy vereceksiniz.”demişti.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Kazanan serkan Sari kardesimi tebrik eder çalışmalarında basarilar dilerim.Tüm seçime katilan yoldaslarimza teşekkür eder kazanan kazanan partisi olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan,
Sıradaki Haber Karesi İHA Üssü’nde sona gelindi