Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti’de Doğan güven tazeledi

AK Parti Bandırma ilçe

AK Parti Bandırma ilçe Başkanlığının Olağan Genel Kurulu Grand Asya Otel’de yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Mehmet Doğan ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu, Ali Kanarlıoğlu, Abdullah Arvas, Barış Bilici, Cumhur Geçici, Elif Yüzbaşı, Ersin Dal, Fatih Tanbatar, Göktuğ İkizoğlu, Gülnihal Özen, Gündüz Oğuz, Göksel Karlahan, Hakan Özgür,Halil Çakır, Halil Özümüt, Hasan İşgörener, Hüseyin Kaplan, Hüseyin Kuyucu, Kayhan İpek, Metin Şener, Mücahit İnce, Raif Çizmelioğlu, Sezai Alkan, Şevket Atalay, Tunç Ali Özdemir, Ümit Tunç, Yavuz Kılıç, Yılmaz Özdemir, Yücel Başaran ve Zeynep Özgün’den oluştu. Genel kurula, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subası, Belgin Uygur, Mutlu Aydemir, Mustafa Canbey, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, AK Partili İlçe Belediye Başkanları ve partililer katıldı. Kongrenin divan başkanlığını Cemal Öztaylan yaptı.

-Bu kutlu davaya sahip çıkmaya devam edeceğiz

Genel kurulda konuşan AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan “Ak Parti olarak biz, büyük ve güçlü bir aileyiz. Partimiz, 19 yıllık iktidarında, her türlü muhtıra ve darbe girişimleri karşısında, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip rdoğan’ın liderliğinde, dik duruş sergilemiş ve demokrasi dışı girişimleri milletimizle birlikte bertaraf etmiştir. Artık hem sahada hem de masada oyuncu değil, oyun kuran ve sonuçlandıran güçlü bir Türkiye var.  İşte bizde burada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde temsil ederek devir aldığımız bu bayrağı daha ileri taşımak arzusu ile hep birlikte bu yola çıkıyoruz. Birlik ve beraberlik, tevazu ve samimiyet, istişare ve katılımcı siyaset anlayışıyla bu kutlu davaya sahip çıktık; çıkmaya da devam edeceğiz. Milletimiz ile hemhal olmuş, dertleriyle dertlenen teşkilatımız,  milletimizle el ele, omuz omuza, gönül gönüle, önce 2023, sonrasında da, atılan bu sağlam temel ile 2053 ve 2071 hedeflerine doğru durmaksızın ilerleyecektir.”dedi.

-19 yılda yüzden fazla yatırım yapıldı
19 yıllık Ak Parti iktidarımız boyunca Bandırma’da ulaşımdan, sağlığa, eğitimden, kültür ve sanata kadar birçok alanda 100’lerce yatırım yapıldığının altını çizen Doğan “ Bizlerde bu yapılanların üzerine, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği, İl Başkanımız Ekrem Başaran, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve Milletvekillerimizin desteğiyle Bandırma’mıza yeni hizmetler getirerek, şehrimizin gelişmesi ve insanlarımızın refah içerisinde yaşaması için var gücümüzle çalışacağız. Bu dava milletin davasıdır. AK Parti milletin partisidir. Ak Parti’de makam, mevki, koltuk hırsı asla olmaz. Bu koltuklar hepimiz için geçicidir. Ak Parti Bir Vefa Hareketidir. Ak Parti Ben diyenlerin değil biz diyenlerin partisidir. Bu hizmet yarışında görev alan herkese teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor son olarak 2. Lig
Sıradaki Haber Fırtına gibi esecek