Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“3 Mayıs yeniden doğuştur”

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, 3 Mayıs Türkçülük Günü nedeniyle mesaj yayınladı. Bozkurt mesajında, “3 Mayıs’ın tek parti döneminin baskıcı politikaları ve dünyada Türk demenin yasak olduğu bir dönemde rahmetli başbuğu Alparslan Türkeş ve arkadaşları tarafından başlatılan “Biz Türk’üz, Türkçüyüz ve daima Türk kalacağız. Bizim için Türk’lük bir kan meselesi olduğu kadar bir vicdan ve kültür meselesidir “diyerek başlattıkları zulme karşı direnişin sembolüdür. 3 Mayıs büyük Milletimizin ebediyete kadar yaşayacağına inanan Türk Milliyetçilerinin yeniden doğuşudur” dedi.

-Yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz

Türklük davası uğruna zindanlarda, tabutluklarda çile dolduran büyük Türk milliyetçilerinin bizlere emanet bıraktığı Türkçülük-Turancılık davasının yaşayan temsilcileri olarak dün olduğu gibi bugünde Türkçü ve Turancı olduklarının altını çizen Bozkurt “Bizler Türk milliyetçileri olarak Oguzkaan’dan Sultan Alparslan’a ondan Fatih’e ondan Atatürk’e ve Başbuğ Türkeş’e, günümüzde milliyetçi ülkücü iradenin temsilci Milliyetçi Harekete ve onu lideri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye intikal eden Türklük gurur ve şuuru İslam ahlak ve fazileti ülküsünü yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

-Milli birliğimizi bozamayacaklar

Türk düşmanlarının tek arzusunun milletimizin birlik beraberliğini bozmak olduğunu dile getiren Bozkurt, dış düşmanların, yerli; ama hiç bir zaman milli olmayan işbirlikçilerin heva ve hevesleri dün olduğu gibi bugünde Türk’ün çelikleşmiş iradesinde yok olmaya mahkûm olduğunu sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İYİ Parti Genel Başkanı Meral
Sıradaki Haber Yerel seçimde siyasetin nabzı yükseldi