Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

3 yıl akamete uğrayan proje tekrar start aldı

Bandırma Küçük Sanayi Sitesi

Bandırma Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Kemal Şimşek, düzenlediği basın toplantısında gerek pandemi, gerekse 1/100.000 çevre düzeni planlarının hazırlanması döneminde Balıkesir Tarım İl Müdürlüğünün olumsuz görüş bildirmesinden dolayısı 3 yıldan beri bekleyen Bandırma Sanayi Sitesi 2’inci etap projesiyle ilgili ilgili önemli mesafenin kat edildiğini söyledi.

-7 00 dönüm mera vasıf değiştirecek

1/100.000’lük çevre düzeni planlarında kentsel ve bölgesel yeşil alan ve spor alanı olarak işlenen yaklaşık 700 dönümlük mera vasfındaki  alan üzerinde 2.Etap Küçük Sanayi Sitesinin yapılabilmesi için bu alanın kentsel servis alanına dönüştürülmesi gerektiğinin altını çizen Şimşek “Bu konuyla ilgili geçtiğimiz hafta içinde gerek Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, gerekse Bandırma Belediye Başkanlığıyla yaptığımız görüşmeler oldukça olumlu geçmiştir. Perşembe günü toplanacak olan Bandırma Belediyesi Meclisi, bahse konu alanın kentsel servis alanına dönüştürülmesine ilişkin kararını alacaktır. Bu güne kadar değişik sebeplerden dolayı akamete uğrayan projemizde kaldığı yerden devam edecektir” ifadesini kullandı.

-Katkısı olanlara teşekkür etti

Şimşek, proje destek veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a, Büyükşehir Danışmanı Cemal Öztaylan’a, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’a, Siyasi partilerin ilçe başkanları ve STK’larının başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor geçen sezon Fenerbahçe U19
Sıradaki Haber Balkes İmzaları Patlattı