Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

4.dönem yüzme kursları başladı

Bandırma Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi’nin 7-14 yaş grubundaki çocuklar için organize ettiği yüzme kurslarına toplam 350 çocuk katıldı.

Bandırma Belediyesi Gençlik ve

Bandırma Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi’nin organize ettiği yüzme kurslarına birinci dönem 7-14 yaş grubundan 350 çocuk katıldı.
Kursların açılışıyla ilgili sahil bandında tören düzenlendi. Törende konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra çok sayıda sosyal sorumluluk ve sportif faaliyetlere de imza attıklarını söyledi. Bu kapsamda ilçede 2015 yılından bu yana yüzme kursu düzenlediklerini anımsatan Mirza, bugüne kadar kurslara 7-14 yaş grubunda toplam 2 bin 400 çocuğun 7-14 yaş grubunda katıldığını açıkladı. Mirza, hedeflerinin ilçedeki tüm çocuklara yüzme öğretmek olduğunu söyledi.

 

Bu yılki kurslarda toplam 700 çocuğa yüzme eğtimi vermeyi planladıklarını dile getiren Mirza,28 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecek 1.etap kurslarına toplam 350 kişinin müracaat ettiğini söyledi. 2.etap kurslarla ilgili kayıtların devam ettiğini kaydeden Mirza, yaklaşık 350 kişinin katılmasının beklendiği ikinci etap kursların ise 30 Temmuz’da başlayacağını açıkladı. Mirza “350 çocuğumuzun katıldığı birinci dönem kurslarımız, haftanın iki günü, 1’er saat olmak üzere bir ay sürecek. 1.30 metre derinliğindeki portatif havuzlarımız son derece hijyen. İki kum filtre sistemimiz var. Periyodik olarak ph ve klor ölçümleri yapılıyor. İkinci dönem yüzme kurslarımıza yine 350 çocuğumuz katılması bekleniyor ”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can
Sıradaki Haber CAN ATA TAN 23 NİSAN’I KUTLADI