Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

5 SENEDE 50 SENELİK HİZMET

31 Mart yerel seçimlerinde

31 Mart yerel seçimlerinde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Akın, seçimler sonrasında ilk kez Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatıyla Bandırma Belediyesi’ni ziyaret etti.Ziyarette konuşan Dursun Mirza Belediye tarihine damgasını vuran hizmetlerle ilçede büyük değişim ve gelişim sağladıklarını söyledi.

SOSYAL BELEDİYECELİKTE ÖRNEK ŞEHİR

Göreve geldiği ilk andan itibaren Bandırma’da oluşturduğu gönül seferberliği, gönüllere dokunan hizmetleriyle ‘’ Bandırma’da sen ben yok, biz varız, her zaman biriz, beraberiz.’’ Mottosuyla çalışmalarını sürdüren Başkan Mirza, ihtiyaç sahipleriyle yardımseverler arasında köprü vazifesi görmeye devam ediyor. Hayata geçirdiği proje ve projelerle Bandırma’da hiçbir vatandaş yatağa aç girmiyor, temel gıda ve giyim ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Kurulan gönül seferberliğinin çığ gibi büyüdüğünü dile getiren Başkan Mirza ‘’ Bir gün değil her gün ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanındayız. ‘’ dedi.

KOLAY OLSAYDI HERKES YAPARDI

Fark yaratan tarihi yatırımların tarihi sorumluk, gayret ve fedakârlıkla hayata geçirileceğini dikkat çeken Başkan Dursun Mirza, “ Çocuklarımızın geleceği için, tarihi sorumluluk aldık. Tarihi yatırımlara imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Ve birlikte tarih yazdık. Kolay olsaydı herkes yapardı. Bu hizmetler senin eserin Bandırmam” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik
Sıradaki Haber Alkol Denetimi 81 Bin TL Ceza Kesildi