Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“50 yıllık geleceğimizi birlikte planlayacağız”

Millet İttifakı’nın Bandırma Belediye

Millet İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun, ilçede yaşayan Bigalılarla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Millet İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun konuşmasında, yerel yönetimlerin demokratikleşmesi, hizmetlerin halka en yakın yönetsel birimler tarafından gerçekleştirilmesinde sivil toplum kuruluşlarıyla daima iş birliği içerisinde olacaklarını söyledi.

-STK’ları önemsiyoruz
Önümüzdeki dönemde bölgeye yapılacak yatırımlarla Bandırma’nın 50 yıllık geleceğinin planlanacağını vurgulayan Tosun, bu süreçte yerel halkın veya onları temsil eden sivil toplum kuruluşlarının karar alma süreçlerine dahil edileceklerini dile getirdi. Sivil toplum kuruluşlarının halkın taleplerinin yerel yönetime iletilmesinde önemli rolünün bulunduğunun altını çizen Tosun, bundan dolayı yerel yönetim olarak sivil toplum örgütleri ve yöneticileriyle sürekli dirsek teması içinde olacaklarını sözlerine ekledi.

-Sertkaya teşekkür etti
Bandırma Bigalılar Derneği Başkanı İsmail Sertkaya’da konuşmasında “Dernek olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Şehitler Haftası etkinliklerine Millet İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun ve CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, Balıkesir’de genel başkanların katılımıyla düzenlenen ortak mitingden dolayı katılamamışlardı. Ancak bugün düzenledikleri bir kahvaltı programıyla ilçemizde yaşayan Bigalılarla bir araya geldiler ve sorunlarımızı dinlediler. Bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı kendilerine Derneğimiz adına çok teşekkür ederiz. Bu demokratik yarışta kendisine başarılar diliyoruz”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı