Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Akın: sorumlular bedelini ödesin

CHP’li Akın Atatürk heykelinin Sındırgı Belediyesi tarafından iş makineleriyle kaldırılarak depoya konmasına sert tepki gösterdi

CHP'li Akın Atatürk heykelinin

Genel Başkan Başdanışmanı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın Atatürk heykelinin Sındırgı Belediyesi tarafından iş makineleriyle kaldırılarak depoya konmasına sert tepki gösterdi. Akın, ”Bu ülkenin kurucusu ve kurtarıcısına saygı göstermek zorundasınız. Ulu Önder ATATÜRK bu ülkenin ortak değeridir; heykelini depoya kaldırarak, üzerine tuğlalar yığarak sadece Atamıza değil, bütün bir ulusa, bu topraklar için can vermiş şehitlere saygısızlık yaptınız” dedi.

-Savcıları göreve çağırdı
Sındırgı Belediyesi tarafından Atatürk heykelinin yerinden sökülüp, depoya kaldırılmasına ilişkin açıklama yapan Akın, ”Atatürk ve cumhuriyet düşmanları Ata’mızın heykelini hedef almış durumdalar. Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ediyorum! Sorumluluğu olan herkes bedelini ödesin, peşini bırakmayacağız” diyerek sert tepki gösterdi. Mustafa Kemal Atatürk’ün bu ülkenin kurtarıcısı olduğunu ifade eden Akın, ”Bu ülkenin kurucusu ve kurtarıcısına saygı göstermek zorundasınız. Ulu Önder ATATÜRK bu ülkenin ortak değeridir; heykelini depoya kaldırarak, üzerine tuğlalar yığarak sadece Atamıza değil, bütün bir ulusa, bu topraklar için can vermiş şehitlere saygısızlık yaptınız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor geçen sezon Fenerbahçe U19
Sıradaki Haber Balkes İmzaları Patlattı