Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Marangozlar bölümünde spor salonu krizi

Sanayi Sitesi’nde özel sektör tarafından açılan spor salonu esnafın tepkisine nedne oldu.

Sanayi Sitesi'nde özel sektör

Bandırma Sanayi Sitesine ticari amaçlarla özel sektör tarafından açılan spor salonu esnaf tarafından tepki karşılandı. Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Bandırma Ağaçişleri Odası Başkanı Sami İzci “Ağaç İşleri, Madeni İşler ve Oto Tamircileri Odaları üyelerinin çabalarıyla kurulan Bandırma Küçük Sanayi Sitesinde site içi faaliyet gösteren meslek dalları haricinde özel bir sektör tarafından işletilen spor salonunun etrafa verdiği zarar yüzünden huzurla çalışmaktayız” dedi.

-Marangozlar sitesinde spor salonunun işi ne?
İzci “Küçük Sanayi Sitesi 1312 Sokak No:3 adresinde faaliyet gösteren marangoz esnafının yanında bulunan spor salonu yüksek ses, onlarca aracın dükkân önlerini kapatan park sorunları yetmezmiş gibi bir de çalıştığı dükkanında boya atılmasına spor salonu işletmecisi tarafından şikâyet konusu olması esnaf ve sanatkarımızı oldukça huzursuz etmiştir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi marangoz esnafımızın spor salonu işletmecisi tarafından işyerinde canını kast eden tehditleri esnafımızı iyiden iyiye bezdirmiştir” ifadesini kullandı.

-Dükkanımız önünde boya atamayacaksak nerede atacağız
“Marangoz esnafı sanayide kendi dükkanında çalışamayacaksa nerde çalışacak? diye soran İzci devamında şunları söyledi “Küçük Sanayi Sitesi zaten şehir merkezinde dağınık şekilde çalışan ve mahalle sakinlerine rahatsızlık vermemek için kurulmuştur. Geçmişte marangozhane olmak üzere sahip olunan dükkan ben yaptım oldu mantığıyla spor salonuna dönüştürülmesi hiçbir mantığa sığmamaktadır. Oda yöneticileri olarak talebimiz bahse konu spor salonunun biran önce uygun bir ere taşınması öncelikli talebimizdir”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan,
Sıradaki Haber Karesi İHA Üssü’nde sona gelindi