Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Abdullah Bekki Kolları Sıvadı

Balıkesirspor’da seçimli olağan genel

Balıkesirspor’da seçimli olağan genel kurul öncesi değişim sesleri her geçen gün daha fazla yükseliyor. Genel kurul öncesi başkanlığa adaylığını açıklayan iş insanı, Bekkiler Metal A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bekki, devam eden yönetim oluşum süreci hakkında MARMARA OLAY Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.

Balıkesirspor’da yaklaşan kongre öncesi başkanlığı adaylığını açıklayan iş insanı Abdullah Bekki; “Balıkesir iş dünyası ve Belediyeler destek sözü verdi. Yönetim oluşturma sürecindeyiz. Görev süremde başarılı olacağımıza olan inancım tam” dedi.

“FUTBOLU BİLEN BİR YÖNETİM KURUYORUZ”

Abdullah Bekki, kulüp başkanlığının kendisi için farklı bir deneyim olmasına karşın başarılı olacağına olan inancının tam olduğunu söyledi. Başkan adayı Bekki; “İş dünyası ve belediyelerin destek sözünü aldım. Şuanda yönetim kurulu oluşturma sürecindeyiz.

Herkesin şunu bilmesini isterim ki şehrin dinamiklerini içeren bir yönetim oluşturuyoruz. Şöyle ki futbolu bilen ve kulüple zaman geçirebilecek bir yönetime ihtiyacımız var. Bu bağlamda “iş adamı oldukları için kulübe vakit ayıramıyorlar” denmesini istemiyorum. Benim için kulüp başkanlığı yeni bir alan olsa da şehir ve taraftar yenilik arıyor. Bu noktada her kesimin desteğini alan bir yönetimin başarılı olacağını düşünüyor ve inanıyorum dedi.

Öte yandan başkan adayı Bekki, yönetimi, transfer ve teknik direktör konusunda ilerleyen süreçte açıklama yapacağını söyledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı