Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Adaylık benim kişisel meselem değildir”

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, sosyal medya hesabından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığına yönelik bir açıklama yaptı.
Parti Meclisinin aldığı karar ile açıklanan adaylığının, resmi olarak devam ettiği için bugüne kadar açıklama yapmadığının altını çizen Akın “Bugün Parti Meclisimizin kararıyla adaylığım geri çekildi. Milletimiz için hayırlı olsun. Benden fedakârlık yapmam isteniyorsa, ülkem için, milletim için, vatanım için gözümü kırpmadan fedakârlık yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın”dedi.

-Adaylık benim kişisel meselem değildir

Akın “Bandırma Vapuruyla Samsun’a çıkanların azim ve kararlılığıyla, siyasi hayatım boyunca hep “Önce Türkiye”, “Önce Aziz Türk Milleti” diyerek siyaset yaptım. Adaylık benim kişisel meselem olamaz. Meselemiz memleket meselesidir. Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz millet için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur” diyen Partimizin ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ü hep örnek aldım. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı adaylığım açıklandığı günden bu yana, parti örgütümüzün her kademesindeki mücadele arkadaşlarım başta olmak üzere, bana kucak açan, sahip çıkan tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyet Halk Partimizin, değerli hemşerilerimin ve yüce Türk Milleti’nin hizmetinde olacağım”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı