Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Adem Yılmaz TOBB Konsey Üyeliğine seçildi

Bandırma Ticaret Odası (BTO

Bandırma Ticaret Odası (BTO )Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79’uncu Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek TOBB Başkanlığına yeniden seçilen Rifat Hisarcıklıoğlu’nun oluşturduğu TOBB Ticaret Odaları Konsey Asil Üyeliğine seçildi.

Yeniden Başkanlığa seçilen TOBB Başkanı M. Rifat Hisarciklioglu’nu tebrik eden Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, “Türk İş Dünyası için hayırlı olmasını diliyorum. TOBB Yönetim Kurulumuza, Yüksek Disiplin Kurulumuza, Komisyonlarımıza, Konseylerimize seçilen ve TOBB kurullarında görev alan arkadaşlarımızı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.  TOBB Ticaret Odaları Konsey Üyesi olarak Bandırma İş Dünyasını Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğini kaydeden Yılmaz, “İş dünyasının sorun ve taleplerini Ankara taşıyarak çözümü için durmadan, bıkmadan, yorulmadan çaba göstereceğiz” ifadesini kullandı.

Yılmaz ” TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından yeni dönemde “Ticaret Odaları Konseyi” üyesi olarak görevlendirildim. Şahsımı bu göreve layık gören iş dünyasının sönmeyen meşalesi Saygıdeğer Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na Bandırma iş dünyası ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’de dilencilere geçit vermeyen Büyükşehir
Sıradaki Haber dilencilere geçit yok