Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ağıldere, Millet Bahçesi olacak

Cumhur İttifakı’nın Bandırma’da düzenlediği

Cumhur İttifakı’nın Bandırma’da düzenlediği mitingte konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, bor işletme faaliyetleri sonucu ortaya çıkan katı atıkların depolandığı, Bandırma Ağıldere Atık Barajı’nın 31 Mart yerel seçimleri sonrasında kaldırılacağını açıkladı.

2008 yılı başından itibaren katı atıkların, kamyonlarla taşınarak barajın bulunduğu vadinin yamaçlarına düzenli olarak depolanmaya başlandığını anımsatan Yılmaz, bu depolama alanının artık miyadını doldurduğunu, 31 Mart yerel seçimlerini kazanmaları halinde bahse konu alanın Millet Bahçesi olacağını söyledi.

Bandırma ile ilgili çok sayıda projelerinin bulunduğuna dikkat çeken Yılmaz, 8 Mart 2019 tarihinde düzenleyecekleri geniş katılımlı bir toplantı ile tüm projelerini Balıkesirlilerle paylaşacaklarını dile getirdi. Balıkesir ve ilçelerinin sorunlarını yakından bildiklerini vurgulayan Yılmaz, 25 kişiden oluşan proje ekibinin adaylığının açıklanmasından bu yana gece gündüz çalıştığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bölgemizin en önemli tarım ürünlerinin
Sıradaki Haber FİDANCILIK SEKTÖRÜ MASAYA YATIRILDI