Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti Gençlik Kollarından: “Say Stop”

AK Parti Gençlik Kolları,

AK Parti Gençlik Kolları, bugün 10.00-10.30 saatleri arasında Starbucks’ın Türkiye’de ki tüm şubelerinde Filistin atkılarıyla eş zamanlı yarım saatlik yer kapatma eylemi gerçekleştirdi.
Eylem çerçevesinde AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Avlu Yaşam Merkezinde bulunan Starbucks Şubesinde Filistin’de yaşanana soykırımı ve Starbucks’ın İsrail’e verdiği desteğe tepki olarak oturma alanlarında ”Say Stop” mottosuyla, Filistin atkılarıyla yer kapatma eylemi gerçekleştirdi. Eyleme; AK Parti Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Pırıl Özçelik, AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyeleri Ali Bayram Doğan, Muhammed Zahid Bayram ve 20 ilçeden birçok genç katıldı.

AK Parti Balıkesir Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal “Bugün AK Gençlik, tüm Türkiye’de en güçlü ve en organize gençlik teşkilatı olduğunu bu büyük eylemle birlikte göstermiştir. Bizlerde AK Gençlik Balıkesir ailesi olarak her zaman olduğu gibi bugün de tüm teşkilatımızla, tüm gücümüzle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ’ın izinde, mazlum Gazze’nin sesi olacağız! İsrail’in gerçekleştirdiği saldırılar sonucu binlerce sivilin, kadının, çocuğun vahşice katledildiği Gazze için burada, İsrail’e doğrudan desteğini sunanların karşısındayız. AK Gençlik ailesi, İsrail’in vahşet boyutunda saldırılarını sürdürdüğü bu günlerde gerek İsrail’e gerekse tüm destekçilerine #SayStop demek üzere eylemlerimize devam edeceğiz. Balıkesir AK Gençlik olarak her daim zalimin karşısında, mazlumun yanındayız. Tüm Dünyaya haykırıyoruz!”dedi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI