Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Doğan 17 Kasım’da istifa edecek mi?

AK Parti’de 31 mart yerel seçimlerinde belediye başkan aday adayı olmak isteyen yönetim kurulu üyelerinin 17 kasım, meclis üyesi aday adayı olmak isteyen yönetim kurulu üyelerinin ise 3 aralık’a kadar istifa etmeleri gerekiyor.

AK Parti'de 31 mart

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, 31 Mart 2023 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olmak isteyen yönetim kurulu üyelerinin en genç 17 Kasım’a kadar istifa ederek İl Başkanlığına yada İl Başkanlığına iletilmek üzere İlçe Başkanlığına müracaat etmeleri gerektiğini söyledi.

Adaylık müracaatlarının 9 Kasım 2023 tarihinden başladığını dile getiren Doğan “Meclis Üyesi aday adaylığı ile ilgili son müracaat tarihi 3 Aralık’tır. Belediye başkan aday adaylarının AFAD’a 20 bin TL, meclis üyesi aday adaylarının 5 bin TL müracaat bedeli olarak bağışta bulunmaları gerekiyor” şeklinde konuştu.

14 ve 28 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerinden de zaferle çıkacaklarını dile getiren Doğan “Milletimize hizmetkarlık yolunda en önemli adımdır yerel seçimler ve belediyeciliktir. Bundan dolayı başta Bandırma olmak üzere şehirlerimizi AK Parti belediyeciliğiyle buluşturmak istiyoruz. Türkiye Yüzyılı inşası yolunda var gücümüzle çalışarak, yeni heyecanlara doğru Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde yol almaya devam edeceğiz.”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI