Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti’nin başkan adayı Özen mi?

AK Parti’nin yerel seçimlerde Bandırma Belediye Başkan adayının Aydın Özen, olduğu öne sürülüyor. AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığına ise Ömer Durna’nın getireceği dile getiriliyor.

AK Parti'nin yerel seçimlerde

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem milletvekili seçimlerine sayılı günler kalırken siyasi partilerin kasım ayı içinde yapılacak olası erken yerel seçim için şimdiden çalışmalara başladığı öğrenildi.
Bu kapsamda AK Parti’nin, yerel seçimlerde Bandırma Belediye Başkanlığı için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Başdanışmanı Aydın Özen’i aday göstereceği öne sürülüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun da Aydın Özen’in adaylığına sıcak baktığı, bu kapsamda büyükşehir destekli ilçede bir gazete açılması konusunda da çalışmalara başlanıldığı öğrenildi. İki dönemden bu yana yerel seçimlerde Bandırma’da Cumhuriyet Halk Partisi’ne seçim kaybeden AK Parti’nin 24 Haziran seçimleri sonrasında Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı ve ekibini görevden alacağı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun adayının ise Ömer Durna olduğu öne sürüldü.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığına seçildiğinden
Sıradaki Haber Herkes Yılsa Adem Yılmaz