Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AKAM’ın anketinde de şampiyon çıktı

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Eylül ayı anket sonuçlarını paylaştı.  Buna göre 100 ilçe arasında beğeni oranı en yüksek 30 ilçe arasında Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun 9. sırada yerini aldı. Ankete katılanlara şehrin belediye başkanını başarılı bulup bulmadıkları soruldu. Bandırmalılar Belediye Başkanı Tolga Tosun’u başarılı buluyor.

Hatırlanacağı üzere ORC Araştırma,Eğitim ve Danışmanlık şirketi tarafından 30 büyükşehirde 1-15 Ağustos 2020 tarihileri arasında 23 bin 200 katılımcıyla yüz yüze anket ve bilgisayar destekli telefon görüşmesiyle  yaptığı anket sonucunda da  Marmara Bölgesinde en başarılı 5. belediye başkanı arasında gösterilmişti.

-Başarılı Bandırmanın başarısıdır

Bandırma’nın refahı ve mutluluğu için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, “Yaptığımız hizmetlerin halk nezdinde başarılı bulunması bizlere yeni sorumluluklar yüklemektedir. Dertlere derman olmak için geldiğimiz bu görevde ekibimizle birlikte kimlikli kent için yaptığımız hizmetlerin vatandaşlarımız nezdinde takdire şayan görülmesi bizleri mutlu etmiştir.Bu başarı tüm Bandırmalıların başarısıdır” dedi.  

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul’da Tarihi Memduh Paşa Yalısı’nda
Sıradaki Haber Yalı Hırsızı Yakalandı