Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Akın: çok şeyler kaybettik

Bandırma Demokrat Platformu’nun Grand Asya Otel’de düzenlediği iftarda konuşan CHP Balıkesir Milletvekili Akın, ülkenin ve Balıkesir’in AK Parti iktidarında çok şeyler kaybettiğini söyledi.

Bandırma Demokrat Platformu'nun Grand

Bandırma Demokrat Platformu’nun Grand Asya Otel’de iftar verdi. İftara CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, İyi Parti Balıkesir 2’inci sıra milletvekili adayı Kamil Gültekin Öztürk, İyi Parti Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert ve platform üyeleri katıldı.
-Hiç kimse memnun değil
Programda konuşan CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, AK Parti iktidarında ülkenin ve Balıkesir’in çok şeyler kaybettiğini söyledi. Akın, AK Parti’nin uygulamış olduğu tarım ve ekonomi programlarından toplumun tüm kesimlerinin memnun olmadığını dile getirdi. Kırsal alandan kente göç hem de iş bulma imkanlarının sınırlı olmasına rağmen giderek artan göçün olduğunun altını çizen Akın, tarım politikalarının gözden geçirilmesini zorunlu olduğunu kaydetti. Kalkınmanın yolunun tarımdan geçtiğinin altını çizen Akın, “Çiftçi kalkınacak ki ülke ve toplum kalkınsın. Bunu yapamazsanız samanı bile yurt dışından ithal edersiniz” diye tepki gösterdi.
-Oyunuzu kullanın çağrısı
24 Haziran’da yapılacak seçimlerin önemine dikkat çeken Akın, bu seçimleri kurtuluş mücadelesi olarak gördüklerini söyledi. Akın, tüm seçmenlere 24 Haziran’da sandık başına giderek oylarını kullanmaları çağrısında bulundu. İyi Parti Balıkesir 2’inci sıra Milletvekili Adayı Kamil Gültekin Öztürk’te konuşmasında hedeflerinin genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanmak olduğunu söyledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ULUSLARARASI ÖDÜL SAHİBİ ‘EDİNCİK SU
Sıradaki Haber Edincik Sonunda Tescili Aldı