Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Akın Ertürk Fen Lisesi’nden anlamlı destek

Çin’den yayılarak Türkiye’ye ulaşan

Çin’den yayılarak Türkiye’ye ulaşan korona virüsü, en çok sağlık çalışanlarını etkiledi. Hayatlarını ortaya koyarak canla başla çalışan sağlık çalışanları, yurdun dört bir yanında hastalara hizmet vermeye devam ediyor.

Bandırma Özel Akın Ertürk Fen Lisesi yöneticileri, sağlık çalışanlarına moral vermek ve motivasyonlarını arttırmak adına Devlet Hastanesini ziyaret ederek onları unutmadığını gösterdi. 7/24 çalışan doktorlar, hemşireler ve hasta bakıcılar en büyük risk grubunu oluşturduğunu belirten Bandırma Özel Akın Ertürk Fen Lisesi Genel Koordinatörü Selahattin Alkış, “Sağlığımızın öneminin farkına yeniden vardığımız bugünlerde, gecesini gündüzüne katarak insan hayatı için büyük bir özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarına minnettarız ve iyi ki varsınız diyoruz’’ dedi.

Ziyaret sonrasında Bandırma Özel Akın Ertürk Fen Lisesi yöneticileri sağlık çalışanlarına çocukları için çok sayıda roman, hikaye ve test kitabı hediye etti. Bedelsiz roman, hikaye ve test kitabı dağıtımlarının sadece Bandırma Devlet Hastanesi ile sınır kalmadığını dile getiren Alkış, Bandırma’nın Paşakent ve Erdek’in Karşıyaka Mahallelerinde çok sayıda öğrenciye kitap dağıtımların yapıldığını  sözlerine ekledi.  

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AK Parti’de yerel seçim çalışmalarında
Sıradaki Haber AK Parti’de nefesler tutuldu