Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Akın her tuşa basıyor

CHP’li Akın, Büyükşehir Belediye Başkanı olabilmek adına şuanda kontrolsuz olarak her tuşa basıyor.

CHP'li Akın, Büyükşehir Belediye

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın, 31 Mart yerel seçimlerini kazanabilme uğruna şu anda her tuşa kontrolsüz olarak basıyor. Önümüzdeki günlerde partisi tarafından tekrar aday gösterilmeyen 6 Eylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya adaylık teklifinde bulunursa kimse şaşırmasın. Bu yönde ciddi duyumlarım var.

Akın, imkanı olsa büyükşehir belediye başkanı olabilmek adına CHP’nin Balıkesir’de aday gösterdiği 4 ilçeyi İYİ Parti’ye bırakmaya bile hazır. CHP’nin bu güne kadar Bandırma’da belediye başkan adayını göstermemesinin sebebi budur. Akın’ın bu konudaki girişimlerinde artık CHP genel merkezinde de kabak tadı verdi. Genel merkezinde Akın’ın taleplerini çokta dikkate alındığını düşünmüyorum.

Aday belirleme sürecinin uzaması CHP tabanında sıkıntı yaratıyor. Zira; bu güne kadar CHP’liliğiyle bilinen çok sayıda isim istifa dilekçesi cebinde gidecek yer arıyor, kimisi son ana kadar arka kapıları dolanarak karşı taraflarla pazarlık yapıyor, kimisi de yerel seçimin bittiği 1 Nisan sabahını bekliyor. Akın, büyükşehir belediye başkanı olabilmek adına “giden gider, kalan sağlar bizimdir” havasında. Ancak ne zamana kadar? Yerel seçimin bittiği ertesi güne kadardır. Zira CHP 31 Mart’ta Balıkesir’de kayda değer bir başarı sağlayamazsa bunun faturası Ahmet Akın’a kesilecektir.

YORUMLAR

3 adet yorum var

  1. BANDIRMA CHP NIN DIGER PARTILERDEN 30-35 BIN FAZLA OYU VARDIR.BANDIRMADA CHP YOK SAYILAMAZ .YOK IYI PARTIYLE YEREL ITTIFAK FALAN FILAN BANDIRMAYI IYI PARTIYE VERELIM GIBI HAMLELER.SAYIN AKIN KENDINIZE GELIN.ATATURKCU BIR PARTIYI KENDI CIKARLARINIZA KULLANMAYIN.

  2. Yahu Aksener partimiz CHP ye resmen saldırıyor bizim Ahmet bey sırf kendini kurtarmak için comezle danışıklı dönüşüklu Bandirmayi 70 bin CHP oyunu iyi partiye geçirmek istiyor.BANDIRMA CHP DIR BANDIRMA KUCUK BIR IZMIR ATATURKUN KALESIDIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siyasi partiler, Belediye Meclis listelerini
Sıradaki Haber Şaka gibi….O gün öyle bugün böyle