Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Akol, listesini cuma günü teslim edecek

DEVA Partisi İlçe Başkanlığı

DEVA Partisi İlçe Başkanlığı görevine getirilen Fatih Akol, yönetim kurulu listesini 28 Ağustos 2020 tarihinde Balıkesir İl Başkanlığına teslim edecek. DEVA Partisi Manyas İlçe Başkanı Fatih Akol, gazetecilere yaptığı açıklamada “Deva Partisi’nde il ve ilçe başkanlarının tespitlerinde katılımı ve çoğulcu demokrasinin gereği olarak halkın görüş ve eğilimlerinin belirleyici olduğu herkesçe malumdur. Bu kapsamda şahsımı DEVA Partisi Kurucu İlçe Başkanlığına öneren kıymetli Manyaslı  hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.

Akol “DEVA Partisi Manyas İlçe Yönetim Kurulunda yer alan kıymetli arkadaşlarımız ile birlikte, teşkilatımızı ortak akılla oluşturduk. Cuma günü yönetim kurulu listemizi Balıkesir İl Başkanlığına teslim edeceğiz. Tüm hemşerilerimi müreffeh Türkiye, mutluluğun şehri Manyas hedefiyle, birlikte ter dökmek için teşkilatlarımızda yer almaya davet ediyorum” diye konuştu.

Akol ”Milletimizin siyasetten beklentisi hamaset, laf kalabalığı, başkalarını suçlayarak mazeret üretme değil; kanayan yaralara merhem, deva olunmasıdır. Yola çıkış gayemiz, ortak akla dayalı bir yönetim anlayışıyla, çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, milletimizin barış ve huzur içinde yaşadığı saygın ve güçlü bir Türkiye idealini gerçekleştirmektir” ifadesini kullandı.


YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’de dilencilere geçit vermeyen Büyükşehir
Sıradaki Haber dilencilere geçit yok