" /> Aksa’dan doğalgaz aboneliğine 10 taksit kolaylığı – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,74
 • EURO
  %0,61
 • ALTIN
  %0,54
 • BIST
  %3,13
Aksa’dan doğalgaz aboneliğine 10 taksit kolaylığı

Aksa’dan doğalgaz aboneliğine 10 taksit kolaylığı

Türkiye’nin dört bir yanında doğal gaz dağıtım hizmeti sunan Aksa Doğalgaz, faaliyet bölgesindeki 27 ilin tamamında taksit kampanyası başlattı. Kış mevsimiyle birlikte, soğuğun ve doğal gaz ihtiyacının en çok hissedildiği bugünlerde, doğal gaza geçmek isteyen vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlayan Aksa Doğalgaz, 2022 Ocak ve Şubat aylarında anlaşmalı kredi kartlarıyla yapılan ödemelerde abone bağlantı bedelinde 10 taksit imkânı sunuyor.

Türkiye’nin dört bir yanındaki 27 il, 214 ilçe ve beldede yaklaşık 3,9 milyon aboneye hizmet veren Aksa Doğalgaz, lisans alanındaki tüm şehirlerde başlattığı taksit kampanyasıyla vatandaşları doğal gaz konforuyla tanışmaya davet ediyor. Ocak ve şubat ayları boyunca geçerli olan kampanya kapsamında doğal gaz abonesi olmak isteyenler, anlaşmalı banka kredi kartlarını kullanarak abone bağlantı bedellerini 10 taksitte ödeyebilecek. Şirket, aynı dönemde doğal gaz sözleşmesi imzalayan abonelerine ise anlaşmalı banka kredi kartlarına güvence bedelinde 3 taksit imkânı sunuyor.

bu avantajlardan faydalanmak isteyen vatandaşlar aksadogalgaz.com.tr’yi ziyaret ederek doğal gaz ve abonelik süreçleriyle ilgili detaylı bilgi alabilir; abone olmak istiyorum formunu doldurarak doğal gaz aboneliği için başvuruda bulunabilirler. Taksit kampanyası, 01 Ocak 2022 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında anlaşmalı banka kredi kartlarıyla yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?