Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ali Öztaylan İHL öğrencileri Makedonya’ya gidecek

Ali Öztaylan İmam Hatip Lsesi’nde eğitim gören 10 öğrenci ve 2 öğretmen yaz tatilinde İngilizce pratiklerini geliştirmek için Makendonya’ya gidecek.

Ali Öztaylan İmam Hatip

Bandırma Ali Öztaylan İmam Hatip Lisesi’nde eğitim gören öğrenciler İngilizce pratiklerini geliştirmek için yaz tatilinde Makedonya’ya gidecek.
Bu kapsamanda okul müdürü Turhan 16 Mart 2018 tarihinde pratik eğitimlerin yapılacağı Makedonya Üniversitesi’ne gidecek. Ziyarette öğrencilerin pratik eğitimlerini yapacakları derslikler ve yurtların yerleri tespit edilecek. Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Ali Öztaylan İmam Hatip Lisesi Müdürü Önder Turhan, okullarında eğitim öğrenim öğrencilerin yaz tatilinde İngilizcelerini geliştirebilmeleri için Makedonya Devlet Üniversitesiyle birlikte ortak bir proje çalışması başlattıklarını söyledi. 3 hafta sürecek kurs programına okullarından 10 öğrenci ve 2 öğretmenin katılacağını açıklayan Turhan, projedeki amaçlarının okullarında teorik olarak İngilizceyi öğrenen öğrencilerin pratik olarak ta İngilizcelerini geliştirmelerine katkı bulunmak olduğunu dile getirdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gömeç Dalış
Sıradaki Haber Dikkatli dalgıç, martının hayatını kurtardı