Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Alışveriş Günlerine yoğun ilgi

15-16 ve 17 Mart 2018 tarihleri arasında Kapalı Çarşı’da yapılacak olan Bandırma Alışveriş Günlerine kadın girişimciler yoğun ilgi gösterdi. 35 masanın kurulacağı alışveriş günlerine 50’ye yakın müracaat oldu.

15-16 ve 17 Mart

Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, 15-16 ve 17 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak olan Bandırma Alışveriş Günlerine vatandaşların yoğun ilgili gösterdiğini söyledi.

Bandırma Kapalı Çarşı’da düzenlenecek alışveriş günlerinde 35 masa kurulacak olmasına rağmen kendilerine 50’ye yakın talebin geldiğini açıklayan Kılkışlı, “Odamız bünyesinde kurulu bulunan Kadın Girişimciler Kurulu Alışveriş Günleri Komisyonumuz bu hafta içinde talepleri değerlendirecek Alışveriş Günlerinde yer alacak şahısları belirleyecektir” dedi. Kılkışlı, “Alışveriş Günleri’nin düzenlenmesindeki amacımız kadın girişimcilerinin ürünlerini tanıtmak, girişimciliklerini cesaretlendirmek, Bandırma Kapalı Çarşı’yı yeniden hareketlendirmek, ilçemiz ticari ve sosyal hayatına bir canlılık kazandırmaktır” dedi.

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli:
Sıradaki Haber Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli: “Büyük usta Nazım Hikmet’i şiirleriyle andık’