Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Alışveriş Tanıtım Günleri başladı

Bandırma Ticaret Odası Kadın

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen “Alışveriş Tanıtım Günleri” Kapalı Çarşı’da başladı.  Açılışa Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çemberci, İlçe Milli Eğitim Müdürvekili İhsan Parlak, Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Dedeoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, Belediye Meclis Üyeleri Adem Yılmaz, Selim Panç, Onur Çon ve çok sayıda konuk katıldı.

-3 gün boyunca açık kalacak

19-20-21 Aralık tarihlerinde 3 gün boyunca açık kalacak olan Tanıtım Günlerinde çeşitli hediyelik eşyalar, ev dekorasyon ürünleri, tekstil, takı ve kozmetik ürünleri, el iş örgü, nakış ve oya işleri, butik pasta ve kurabiyeler gibi çeşitli gıda ürünleri Bandırmalıların beğenisine sunulacak. Organizasyondan elde edilen gelirler ise sosyal sorumluluk projelerinde ve kadın girişimcilere destek amaçlı kullanılması planlanıyor. Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun açılışta yaptığı konuşmada bu tür bir organizasyonun piyasa canlılığını sağlamak ve ekonomik gelişime lokal çözümler üretmek adına önemli organizasyon olduğunu söyledi.

 

-1 yılda 2 alışveriş günü

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Dedeoğlu konuşmasında, “Kurulumuzun temel amacı; girişimci ruhlu kişilere ve iş kurmayı düşünenlere kuruluş ve devamındaki işi sürdürme süreçlerinde ihtiyaçları olacak temel bilgileri vermek ve yol göstermektir. Bu kapsamda iş geliştirmeye yönelik yapmış olduğumuz toplantı, eğitim ve seminerlere ek olarak, direk satış konusunda kişilerin kendi satış becerilerini görmeleri ve pazar oluşturmalarına fayda sağlaması açısından bu çarşının önemine çok inandık. Bu yıl nisan ayında bahara merhaba temasıyla alış veriş günleri etkinliğimizi yapmıştık fakat gelen taleplere kayıtsız kalamadık ve yeni yıl öncesi bu yıl ki ikinci alışveriş günleri etkinliğimizi de düzenlemiş olduk” dedi.

-Gönüllük esasına göre çalışıyorlar

Bandırma Kadın Girişimciler Kurulunun tüm üyelerinin gönüllülük esasıyla kurulda görev aldığının altını çizen Dedeoğlu “Yapılan tüm çalışmalarımız Bandırma Ticaret Odası destekleri ve onayı ile hayata geçirilmektedir. Etkinliklerimizin geneli girişimciliği desteklemeye yönelik olduğu gibi bunun yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile şehrimiz ve bölgemiz ihtiyaçlarına da cevap verilmeye çalışılmaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da alış veriş günleri etkinliği masa gelirleri, girişimcilik desteklemeye yönelik projeler ve ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımlarda kullanılacaktır” ifadesini kullandı.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devrilen kaya yüklü traktörün sürücüsü
Sıradaki Haber Traktör devrildi:1 ölü