Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Alpsu adaylığını açıkladı

Erkan Alpsu, 25 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Bandırma Pazarcılar Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Erkan Alpsu, 25 Mart

Alpsu, seçimlere hizmet bizden takdir sizden sloganıyla hazırlandıklarını söyledi. 16 yıldan bu yana Pazarcılar Odası’nda başkanvekilliği ve yönetim kurulu olarak görev yaptığını anımsatan Alpsu, 16 yıllık bilgi ve tecrübemi bundan sonra oda başkanı olarak üyelerimize hizmet etmek istiyorum” dedi.

-Pazaryeri özelleşmeli
Paşabayır ve 100.Yıl Mahallerine iki adet yeni semt pazarı ihtiyacının bulunduğunu açıklayan Alpsu, “Görev geldiğimiz zaman enerjimiz bu bölgelere yeni semt pazarları yapılması konusuna harcayacağız. Bu bölgelere yapılacak olan semt pazarları aynı zamanda bahse konu mahallerde ikamet eden vatandaşlarımızın da yaşam alanı olacaktır” ifadesini kullandı. Seçilmeleri halinde mevcut pazaryerinin özelleştirilmesi konusunda bir çalışma başlatacaklarını açıklayan Alpsu, “Yerel yönetimden bahse konu pazar yerinin pazaryerinde hizmet veren odalara kiralanması konusunda bir çalışma başlatmasını talep edeceğiz. Pazaryerinin diğer yerleşim yerlerinde olduğu gibi Bandırma’da esnaf tarafından işletilmesinin daha doğru olacağını düşünmekteyiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 Mart yerel seçimlerinde Balıkesir
Sıradaki Haber 5 SENEDE 50 SENELİK HİZMET