• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,28
 • ALTIN
  %0,45
 • BIST
  %1,92
Amatör kümenin en büyük tesisi

Amatör kümenin en büyük tesisi

BANDIRMA (GÖRÜNTÜLÜ) -Başkanlığını Nihat Şimşek’in yaptığı Bandırma Gençlik Gücü ve Spor Kulübü, amatör kümenin en büyük tesisini ilçemize kazandırdı. 600 Mahallesi’nde 9 dönüm alan üzerinde kurulu bulunan tesislerde 50×32 sentetik futbol, basketbol, voleybol sahaları,400 metre yürüyüş yolu, çocuk parkı, spor aletleri ve çocuk parkı Bandırmalılara hizmet vermeye başladı. Resmi açılış mayıs ayında yapılacak.

Bandırma Gençlik Gücü ve Spor Kulübü Başkanı Nihat Şimşek, kulüpleri bünyesinde 150’si futbol okulu, 160’ı lisanslı sporcu olmak üzere toplam 310 sporcunun bulunduğunu söyledi. Takım olarak U11-12-13-1415-16-17 ve 18 yaş gruplarının yanı sıra 1’inci amatör kümede mücadele ettiklerini açıklayan Şimşek, takım bünyesindeki tüm oyuncuların haftanın tüm günlerinde 9 antrenör gözetiminde çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.

-Tesisleşmeye önem veriyoruz

Sportif başarıların yanı sıra tesisleşmeye de önem verdiklerinin altını çizen Şimşek, 600 Evler Mahallesi’nde 9 dönüm alan üzerine 50×32 sentetik futbol, basketbol, voleybol sahaları,400 metre yürüyüş yolu, çocuk parkı, spor aletleri ve çocuk parkının bulunduğu tesislerimizi geçtiğimiz günlerde ilçemizin hizmetine sunduk. Bu tesislerimizin kazandırılmasında katkılarını esirgemeyen Balıkesir Büyükşehir ve Bandırma Belediyelerine, kentimiz iş adamlarına spor kulübümüz adına çok teşekkür ederiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?