Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

At izi it izine karıştı

CHP Gençlik Kolları Başkanı

CHP Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Duha Turhan, sosyal medya üzerinde şahsi organizasyon firmasının düzenlemiş olduğu kampın Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolu’nun organizasyonuymuş gibi gösterilerek yapılan paylaşımlarla ilgili olarak yazılı açıklama yaptı.

Turhan “Geçtiğimiz ay içerisinde açmış olduğum Duha Organizasyon işletmesinin bu ay düzenleyeceği Rahibeler Kampı organizasyonu için Cumhuriyet Meydanı’nda stand kurarak vatandaşlarımızı kampımıza davet ediyorduk. O sıra partimizin de üyesi bir abimiz standın yanından geçerken selamlaştık ve ne yaptığımızı sordu. Biz de kamp düzenlediğimizi hatta kendisinin de bu kampa gelebileceğini ilettik. Bu hususta kendisi afişlerimizi çekerek sosyal medya hesabında paylaşımda bulunacağını söyledi. Ardından yapmış olduğu paylaşımda Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolu’nun düzenlediği bir organizasyonmuş gibi paylaşımda bulunmuştur. Organizasyon Duha Organizasyon tarafından düzenlenilmiş olup ismi de kampın kurulacağı yerde akan Rahibeler Deresi ve Şelalesi’nden gelmektedir. Cinsel veya absürt bir kamp değildir. Kampın konsepti gereği azrailler, rahibe kostümlü animatörler görev alacağından alkol içimini serbest olarak yayınladık fakat bu da kamuoyunda farklı algılar yarattı. Bazı insanların bir yazı okuduktan sonra yazının içinden cinsellik çıkarmalarından mütevellit paylaşımın altında çok ilginç yorumlar yer almıştır. Ben CHP Bandırma Gençlik Kolu Başkanı olarak firmamın yapmış olduğu bu organizasyonun siyaset kariyerimle birleştirilmesini şahsım adına kınıyorum”dedi.

Bu durumun şahsını ve firmasını kötülemeye yönelik olduğunun altını çizen Turhan “Siyaset hayatım boyunca hiçbir şekilde partimi iş olarak görmedim ve kullanmadım. Hep kendi gücümle işler yapmaya çabaladım. Bu açıklamayı yazarken hissetmiş olduğum duyguları tahmin bile edemezsiniz. Çünkü ben hayatım ve yaşam standardımın daha iyi olması için daha 24 yaşında bir firma kurup iş yapmaya çalışıyorken birileri bana çamur ve kir atmak için manipülasyonlar uyguluyor ve bunu üyesi olduğu parti üzerinden o partiyi de kötüleyerek yapıyorlar. Sözlerimi burada sonlandırırken hakkımda ve Gençlik Kolu Örgütüm adına yapılan bu kirletmeyi kınıyorum”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayvalık’ın en büyük sıkıntıların biri
Sıradaki Haber Başkan Akın, Ayvalık’ın su sorununu tarihe gömecek ilk adımı