" /> Atak: “Seçimi kalp yapanlar kazanacak” – Marmara Olay

 • DOLAR
  %1,14
 • EURO
  %1,25
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %3,37
Atak: “Seçimi kalp yapanlar kazanacak”

Atak: “Seçimi kalp yapanlar kazanacak”

28.dönem parlamento ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Bandırma kırmızı beyaza boyandı. CHP Bandırma İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kortej renkli görüntülere sahne oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Manyas Belediye Başkanı Tanjan Barçın’ın da katıldığı kortej Cumhuriyet Meydanından başladı. Gencinden yaşlısına binlerce insan, yürüyüşte tek yürek oldu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, bu seçimin, adalet, hak, hukuk, emek, alın teri, ve dürüstlük seçimi olduğunun altını çizdi. 15 Mayıs sabahı bu topraklara refah ve adaleti getireceklerinin altını çizen Akın “Emin olun ki bu seçimler dünyayı etkileyecek bir seçim. Kazandığımız zaman sadece biz kazanmayacağız emin olun bütün dünya, insanlık, erdemler, adalet, demokrasi, halk kazanacak. Kazanıyoruz, sonuna geldik. 15 Mayıs sabahı, şahane bir ülkeye uyanacağız. Olağanüstü güzel bir ülkeye uyanacağız. Bu ülke Atatürk’ün ışığında, demokrasinin aydınlığında, hukukun güvencesinde saygıyla ve eşitlikle yönetilecek.”  dedi.

Atak: “Seçimi kalp yapanlar kazanacak”
CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak, “Bu seçimi büyük farkla kazanacağız. Seçimlerde sabaha kadar sandıklara sahip çıkacağız. Tek bir oyun bile heba olmasına izin vermeyeceğiz. Bu seçim taş atanlarla kalp yapanlar arasında bir seçim. Seçimi kalp yapanlar kazanacaktır” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?