Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Atakay: taraf olmadık

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Atilla Atakay, 9 Nisan’da yapılan Bandırma Ticaret Odası seçimlerine müdahil olmadıklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe

Atakay “Her iki listede arkadaşlarımız var. Bizler renk ve listeye bakmaksızın hangi grupta arkadaşımız varsa onları destekledik. Zaten Oda seçimlerinde mavi ve turuncu listenin desteklenmesi konusunda bağlayıcı grup kararımızda olmadı. Ancak arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu mavi listedeydi. Herkes kendi arkadaşı için çalıştı. Oda seçimleri zaten partiler üstü bir seçimdir. Mehmet Kılkışlı ve ekibine görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

-Mirza yok Bostancı var
Bandırma’nın Sahil Yenice Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde düzenlenen “Bitkisel İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” toplantısına da değinen Atakay, kendisinin de toplantıyı AK Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı’nın facebook sayfasından öğrendiğini anımsattı. Bu toplantıda AK Parti’ye ilçe başkanının hangi vasıfla katıldığını soran Atakay “Bostancı bu toplantıya biyolog, kimyager ve ziraat mühendisi olarak mı katılmıştır? Bu toplantıya iktidar partisinin temsilcisi olarak katılmış ise TBMM grubu bulunan siyasi partilerin ilçe başkanları bu toplantıya niye davet edilmemektedir? Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler bölgemizin faydasına olan her projeyi desteklemeye hazırız. Bu toplantı Balıkesir Valiliği’nin düzenlediği toplantı ise Belediye Başkanının davet edilmediği toplantıya Alp Bostancı hangi vasıfla katılmıştır? ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs
Sıradaki Haber AHMET AKIN SUYA YÜZDE 15 İNDİRİM YAPTI