Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydınlı’dan sert tepki

DSP Bandırma İlçe Başkanı

DSP Bandırma İlçe Başkanı Özgür Aydınlı, partilerinin Belediye Başkan Adayı Ömer Albayrak’ın adaylıktan çekilmesi için Dursun Mirza’nın 50 bin TL verdiği yönündeki haberlere sert tepki gösterdi. Bu yola çıktıkları günden bugüne kadar olan yaptıkları ve yapacakları tüm harcamaların kendi öz kaynakları tarafından karşılandığının altını çizen Aydınlı “Bugüne kadar DSP Genel merkezi ve Dursun Mirza’da dahil olmak üzere hiçbir kurum ve kuruluştan maddi destek bulunmadık. Bu yola çıkarken hiçbir zaman maddi beklenti içinde olmadık” dedi.

-Partimiz yükselen değer olmuştur
Ömer Albayrak ve ekibinin Bandırma’da DSP’yi canlandırdığının altını çizen Aydınlı “Biz DSP’yi biz Bandırma’da canlandırırken ne Mustafa Sarıgül ne Kâmil Saka ne CHP’den istifa edip partimize geçen herhangi bir kimse yoktu. Partimizin ülkemiz siyasetinin cazibe merkezi olacağını doğrusu bizlerde bilmiyorduk. Aday belirleme sürecinde genel merkezlerinin tutumundan rahatsız olan çok sayıda CHP’linin istifa edip DSP’ye geçmeleri biranda partimizin ülkemiz siyasetinde yükselen değer olmasına neden olmuştur” ifadesini kullandı.

-Mirza görüşmesi
Geçtiğimiz hafta içinde Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya yaptıkları ziyarete de değinen Aydınlı “Bu ziyarette Dursun Mirza’dan aday olması halinde ilk olarak bizleri bilgilendirmesi talebinde bulunduk. Kendisi bu konuda bizleri bilgilendireceğine yönelik söz verdi. Bunun dışında hiç konu konuşulmadı. Buna rağmen bazı gazeteler ve art niyeti bazı kimseler tarafından bu tür iddialar art niyetli olarak birilerini yıpratma adına ortaya atıldı. Bu iddialar tamamen gerçek dışıdır. Bu tür iddiaları ortaya atanların kime hizmet ettiklerini anlamış değiliz. Bu konuda herhangi bir somut delili olan kimse varsa bunu çıkıp tüm kamuoyuyla paylaşmalıdır. Aksi takdirde bu iddiaları ortaya atanlar müfteridir. Bu konuyla ilgili iddiaları kamuyu gibi bizlerde yakından takip ediyoruz. Bu tür iddiaları ortaya atanlar hakkında yasal hakkımızı kullanmaktan geri kalmayacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan
Sıradaki Haber SORUN ÇOK BİLİYORUM AZ KALDI GELİYORUM