Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız”

Sertleşen kampanya sürecinde sükûnetini

Sertleşen kampanya sürecinde sükûnetini bozmayıp kara propaganda yapılmadan da seçimlerin kazanılabileceğini dost ve düşmana gösteren Bandırma Kent Konseyi Başkanı Dr. Murat Ergöz, seçim sonrasında yaptığı birleştirici açıklamasıyla kamuoyunun takdirini topluyor.

-Birleştirmek için aday olduk
Bandırma Kent Konseyi Başkanı Murat Ergöz, gazetecilere yaptığı açıklamada “Biz ayrıştırmak için değil, birleştirmek için Kent Konseyi yönetime talip olduk. Bandırma’nın kazanımları konusunda tüm Konsey bileşenlerini bir araya getirip, katılımcı demokrat, kurumsal kimliği güçlü, bir Kent Konseyi yapısı kurmak ve bunu bizden sonrakilere aktarmak öncelik hedeflerimizdir” dedi.

-Siyasi bir beklentimiz yok
Ergöz “Bu süreçte rehberimiz evrensel demokratik kurallar, hukuk ve bilim rehberimiz olacaktır. Hiçbir gizli ajandamız yok. Kent Konseyi’ni siyasi basamak olarak kullanmayacağız. Benim ve ekibimin böyle bir beklentisi de yok. Yapacağımız her şeyi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da değerli ilçemiz kamuoyu ile paylaşmaktan geri kalmayacağız. Yapacağımız her çalışma Bandırma’nın kazanımları için olacaktır. Bu süreçte yerel yönetimle uyum içerisinde çalışarak ilçemizin çalışmasına katkı sağlayacak tüm projelere destek vereceğiz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’de dilencilere geçit vermeyen Büyükşehir
Sıradaki Haber dilencilere geçit yok