Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bahar: seçimleri açık ara kazanacağız

Niyazi Yeloğlu’nun istifasının ardından

Niyazi Yeloğlu’nun istifasının ardından Bandırma İlçe Başkanlığına atanan Hüseyin Bahar, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Bahar “Bana genel merkezimiz tarafından yönetimi kurma görevi geldiğinde öncelikle yeni yönetimi oluştururken geçmiş yönetimde bulunan ve istifa etmeyen arkadaşlarımıza öncelik verdik. Bu konunda yapmak istediğimiz yönetimin seçimle gelen meşruiyetini korumaktı. Bunu gerçekleştirdikten sonra da katılımcı ve çok sesli bir yönetim kurduk. Bu çabalarımız alanda ve seçim çalışmalarında meyvelerini verdi” dedi.

-Seçimi açık ara kazanacağız
Yeni yönetim kurulu olarak Bandırma Belediye Başkan Adayları Tolga Tosun’un seçim çalışmalarına katılıp, seçimi açık ara kazanmak için mücadele verdiklerinin altını çizen Bahar “İyi Partili arkadaşımız ile uyum içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Millet İttifakının bileşenleri olarak belediye meclis temsilinde hiçbir sorun yaşamadık. Azim ve sağduyu ile yaptığımız çalışmaların meyvesini, 31 Mart akşamı Tolga Tosun ve en az 20 meclis üyemizin seçilmesiyle taçlandıracağız” ifadesini kullandı.

-Liyakatı esas aldık
Meclis üyelerini belirlerken liyakat temelinde hareket ettiklerinin altını çizen Bahar “Bizler geleceğin Bandırma’sını kuracak iskelet kadroyu oluşturduk. Şimdi de kadromuzun tanıtımı, yaşama geçirecekleri projeleri halkımıza anlatıyoruz. Bugün ülke genelinde de olduğu gibi. Bandırma halkı gelecekten kaygılı, pahalılıktan ve ekonomik koşullardan rahatsız, toplumsal kamplaşmadan kaygılı. Biz Türkiye’nin birleştirici gücü olarak Bandırma’yı birlikte yönetme sloganıyla yola çıktık. Halkımız yarınlara umutla bakmak istiyor ve biz de halkımıza bugün umut olduk. Bize düşen sorumluluk halkın sorunlarını çözmek. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Yerel seçimlerin ardından Bandırma’yı sosyal demokrasinin kalesi haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı