Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bahçeci: yıpratılıyoruz

Baltok AŞ Yönetim Kurulu

Baltok AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bahçeci’den çarpıcı açıklamalar. Bahçeci “Bir süredir sosyal medya ve değişik yayın organlarından şahsım üzerinden yöneticiliğini yaptığım kurumların yıpratılma çalışmalarını hayret ve şaşkınlık içerisinde takip etmekteyim. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, yapılan yayınların gerçek dışı ve mesnetsiz olması bir yana şahsımdan çok temsil ettiğim kurumlar bu asılsız yayınlardan dolayı yıpratılmaktadır” dedi.

-Kayseriliyim
Bahçeci “Şahsımın uzun yıllar Balıkesir merkezli inşaat firması sahibi olmak ile beraber sadece Balıkesir’e değil, güzel ülkemizin 4 bir yanında değişik onlarca projede imzası bulunmaktadır. Yaptığımız işlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerek şahsi gerekse sahibi olduğum firmam vasıtasıyla yüzlerce çalışmaya imza atmış bulunuyorum. Bunların yanı sıra uzun yıllardır Balıkesir’de birçok Sivil Toplum Örgütü’nde gönüllü olarak görev almış, Kayserili olmama rağmen öznesinde Balıkesir ve Balıkesirliler olan birçok başarılı çalışmada görev almış ve almaya da devam ediyorum” ifadesini kullandı.

-Aldığım maaşı hayır kurumlarına veriyorum
Açıklamasında, şahsının Baltok AŞ’den aldığı maaşa da değinen Bahçeci “Bu konunun sürekli gündeme getirilmesine de bir anlam veremediğim gibi, aldığım maaşı ne yaptığım konusu sanki Balıkesir kamuoyunun cevabını en çok merak ettiği konular arasında gösterilmesini oldukça ilginç buluyorum. “Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek” hadisini de göz önünde bulundurarak bu maaşın tamamını düzenli olarak bir hayır kurumuyla paylaşmaktayım” şeklinde konuştu.

-Büyükşehirden kira almıyorum
Edremit yolu üzerinde şahsına ait olan yerinin Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne kiralandığı yönündeki iddialara da değinen Bahçeci devamında şunları söyledi “Bahse konu yer, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nce hayata geçirilmesi planlanan Sosyal Market Projesi kapsamında yer arayışı konusunda çaba sarf eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bedelsiz olarak kullanımına sunulmuş olup, kira tahsilatı bir yana, binanın daha temiz ve daha işlevsel olarak kullanılması bakımından tüm bakım ve onarımları tarafımdan yapılarak Belediyemizin hizmetine sunulmuştur. Yine Mehmetçik Caddesi üzerindeki yer ile ilgili yerin yüksek kira bedeli ile tarafımdan Balıkesir Belediyesi’ne kiralanmış gibi gösterilmesi hususu sürekli asılsız ve mesnetsiz iddialar ile kamuoyuna sunulmaktadır. Bu yere ilişkin ilgili kurumların kira değer tespiti yapılmasının ardından belirlenen kira miktarı ile kiralanmıştır”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI