Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Banban’da Karlahan dönemi başlıyor

Karlahan, “Bandırmaspor’da 2 yıllık vefa dönemi başlıyor. Bu dönemde sportif başarılarının yanı sıra mali disiplinide sağlayacağız”dedi.

Karlahan, "Bandırmaspor'da 2 yıllık

Belediye Meclis Üyesi Göksel Karlahan, Bandırmaspor Onursal Başkanı Dursun Mirza ile makamında ikinci görüşmesini yaptı. Görüşme yaklaşık 2 saat sürdü. Görüşmede Bandırmaspor ’un satılmaması konusunda mutabakata varıldı. Bu hafta içine toplanacak olan Bandırmaspor Yönetim Kurulu seçimli genel kurul kararı alacak. Seçimlere Göksel Karlahan’ın başkanlığında girilmesi konusunda uzlaşmaya varıldı. Genel kurulda mevcut yönetimin Bandırmaspor ‘un şirket olması konusunu getirip getirmeyeceği ise bilinmiyor.

-Banban’da 2 yıl vefa dönemi başlıyor
Konuyla ilgili görüşlerine baş vurduğumuz Göksel Karlahan, Bandırmaspor Onursal Başkanı Dursun Mirza ile ikinci görüşmesini bugün yaptığını, yapılan görüşmeler sonrasında Göksel Karlahan başkanlığında seçimli genel kurul yapılması konusunda mutabakata vardıklarını söyledi. Mirza’nın Bandırmaspor’a olan desteklerinin bundan önce olduğu gibi bundan sonrada devam edeceğinin altını çizen Karlahan, Bandırmaspor bünyesinde 2 yıl vefa dönemi başlatacaklarını açıkladı. Hedeflerinin sportif başarılarının yanı sıra kulübün mali yapısında disipline etmek olduğunun altını çizen Karlahan, bu konuda Bandırmaspor taraftarlarının ciddi destek beklediklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu
Sıradaki Haber ADEM YILMAZ’DAN BEŞTEKNİK PLASTİK‘E ZİYARET