" /> Bandırma Belediye Meclisi terörü telin etti – Marmara Olay

 • DOLAR
  %1,41
 • EURO
  %2,01
 • ALTIN
  %1,92
 • BIST
  %5,04
Bandırma Belediye Meclisi terörü telin etti

Bandırma Belediye Meclisi terörü telin etti

Bandırma Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısı Dursun Mirza başkanlığında yapıldı. Toplantıya mazeretlerinden dolayı Bağımsız Meclis Üyesi Yakup Ataş katılmadı. Meclis, Batman’ın Hasankeyf ilçesinde, zırhlı askeri aracın geçişi sırasında, PKK’lı teröristlerin önceden tuzakladıkları el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 7 askerin şehit edilmesini telin etti.

-7 asker şehit oldu
Patlama sonucu, Balıkesirli Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer’in de aralarında bulunduğu 7 asker şehit, 2 askerinde ağır yaralandığını anımsatan Belediye Başkanı Dursun Mirza, “Ülkemizin birliğine, bütünlüğüne kast etmek için kadın, çocuk dinlemeden haince ve kalleşçe düzenledikleri saldırılarla milletimizin yüreğine ateş düşüren hainleri lanetliyoruz” dedi.

-Hain saldırıları lanetliyorum
Mirza “Teröre başvurarak kan ve gözyaşı döken, askerimizi, polisimizi ve vatandaşlarımızı acımasızca katledenler, milletimizin ve devletimizin güçlü iradesi karşısında yok olacaklardır. İnsanlık bu kalleş saldırıları yapan hainleri nefretle ve lanetle anacaktır. Türk milleti teröre karşı her zaman tek vücut oldu ve olmaya devam edecektir. Kahraman askerimiz ve emniyet güçleri terörle mücadelede bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla mücadele edecektir. Tüm milletimizin yüreğine ateş düşüren bu hain saldırıları lanetliyorum” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?