Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma Belediyesi’nden Karaçalılık’a büyük yatırım

Bandırma Belediyesi, Karaçalılık Mahallesi’nin yollarını baştan aşağıya tamamen yeniliyor.

Bandırma Belediyesi, Karaçalılık Mahallesi’nin

Bandırma Belediyesi, merkez-kırsal mahalle ayrımı yapmadan ilçenin dört bir yanında yol yapım ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Karaçalılık Mahallesi’ndeki yolların tamamı asfalt serimi ve parke taş döşeme uygulaması ile yenilendi. Bandırma Belediyesi’nin kendi asfalt tesisinde ürettiği asfalt ile yaklaşık 800 metre uzunluğundaki Karaçalılık Şehit Ayhan Özay Caddesi’ne uçtan uca asfalt serimi yapılırken, mahallenin tüm ara sokaklarında ise parke taş döşeme uygulaması gerçekleştirildi. Çalışmalarda toplam 1250 ton asfalt, 10230 metre parke taş ve 3020 metre bordür kullanıldı.

Karaçalılık Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, konuya ilişkin açıklamalarda bulunarak, “Mahallelerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Karaçalılık Mahallesi’nin yollarını baştan aşağıya yenileyip daha konforlu ve yaşanabilir bir çevre oluşturmak amacıyla bu yatırımı gerçekleştiriyoruz. Bandırma Belediyesi olarak merkezdeki mahallelerimizden kırsal bölgelere kadar her noktaya adaletli bir şekilde hizmet götürmeyi hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızla sadece ulaşımı kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda kentimizdeki yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyoruz,” dedi.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Bandırma’nın iç yolları bitti, araçlar frene basınca zıplayarak duruyor nüfusu az neredeyse yok denecek kadar az olan yerlere bu kadar asfalt ve taş çalışmasını anlamış değilim..

    Yanlış anlaşılmasın tabiki orası da bizim mahallemiz fakat sadece asfalt çalışması yeterli olacaktır. Acil olan yerler varken, insanın aklına başka sorular geliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayvalık’ın en büyük sıkıntıların biri
Sıradaki Haber Başkan Akın, Ayvalık’ın su sorununu tarihe gömecek ilk adımı