Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma Kızılay’dan anlamlı destek

İhtiyaç sahibi ailelere yardım

İhtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatan Türk Kızılayı Bandırma Şubesi, ilçede sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara, vefa desteği kapsamında yardım elini uzattı.

Bandırma Kızılay, koronavirüs salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelge kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü vatandaşların ve kronik hastalığı olan vatandaşların ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla İlçe Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Destek Sosyal Grubu’na erzak desteğinde bulundu. Bandırma Kızılay ayrıca her gün düzenli olarak ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımında bulunuyor.

Türkiye Kızılay Derneği Bandırma Şube Başkanı Halil Özümit, İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelge kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşların ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla oluşturdukları ekibin yardım paketlerini dağıtmaya devam ettiklerini söyledi. Özümit ayrıca,her gün düzenli olarak ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımı yaptıklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edremit Belediyesi’nde Emlak ve İstimlaktan
Sıradaki Haber Her gün yeni bir bombası patlıyor