Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma MHP bölge istişare toplantısında

MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt ve beraberindeki heyet Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısına katıldı.

MHP Bandırma İlçe Başkanı

Bursa İl Başkanlığı ev sahipliğinde düzenlenen, Milliyetçi Hareket Partisi Genişletilmiş Bursa Bölge İstişare Toplantısı, Türkiye’den 7 ilin katılımıyla Bursa’da özel bir otelde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantı MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın divan başkanlığında yürütüldü. Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısında, MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Belediye Meclis Üyeleri Erol Çakır, Ender Acar, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

-Bursa’dan start verildi
Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısında konuşan MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman “Genel başkanımızın talimatları doğrultusunda 2024’e doğru diyar diyar Anadolu temasıyla yeni dönem çalışmalarımızın ilki olan genişletilmiş bölge istişare toplantılarına bugün siz değerli dava arkadaşlarımın iştirakiyle Bursa’dan start veriyoruz. 26 Kasım tarihine kadar yani bir buçuk aylık zaman dilimi içerisinde Türk milliyetçileri Milliyetçi Hareket Partisi’nin şerefli mensupları 81 ili kapsayan ve 11 ilimizde ev sahipliğiyle gerçekleştirilecek olan bölge toplantılarıyla vatandaşımızla bir kez daha bir araya gelecekler. Bu şüphesiz yakın zamanda yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine yönelik hazırlıkların ele alınması yanı sıra ülke ve bölgede yaşanan sıcak gündem maddelerinin de ele alınarak değerlendirileceği belirli toplantılar olacağına inanıyorum” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Narkotik Suçlarla
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU