Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma’da aday sürprizi yaşanabilir

31 Mart 2019 tarihinde

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde İYİ Parti ile ittifak görüşmeleri devam ederken Ahmet Akın’ı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı göstererek hata yapan CHP Genel Merkezi aynı hatayı Bandırma ve Edremit konusunda da yapmak istemiyor.
4 Ocak 2019 tarihinde yapılacak olan Parti Meclisi’nde de Bandırma ve Edremit Belediye Başkan Adaylarının açıklanması hale net değil. Bunda İsmail Ok’un Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak aralarında Bandırma ve Edremit’inde bulunduğu bazı metropol ilçelerde başkan adayının İYİ Parti’den olması yönündeki ısrarının önemli etkisi bulunuyor.

Yerel seçimler öncesinde Ankara, İzmir ve İstanbul’da CHP’nin adaylarını destekleme konusunda karar alan İYİ Parti’nin büyükşehir belediye başkanlığı konusundaki ısrarını Balıkesir’in metropol ilçeleri olan Bandırma ve Edremit’te sürdürdüğü gelen haberler arasında. Seçimlere 3 ay kala ittifakla kazanılması mümkün olan Ankara, İzmir ve İstanbul’da seçimleri kaybetme riskini göze alamayan CHP’nin bu açıdan İYİ Parti’nin Bandırma ve Edremit konusundaki ısrarına “evet” derse kimse şaşırmamalı.

CHP’de bugüne kadar Edremit ve Bandırma’da başkan adaylarının henüz belirlememiş olması Burhaniye’de Ali Kemal Deveciler’in başkan adayı gösterilmesi sonrasında parti tabanından gelen tepkilere bağlansa da asıl sebep İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı İsmail Ok’un Bandırma ve Edremit konusundaki ısrarıdır. CHP tabanı 31 Mart yerel seçimlerine Bandırma ve Edremit’te İYİ Parti’nin adayı desteklemeye şimdiden kendisini hazırlamalıdır. Her iki partide kozlarını kullanmaya devam ediyor. CHP ya Ankara, İzmir ve İstanbul’u feda edecek yada Balıkesir’de olduğu gibi Balıkesir’in metropol ilçeleri olan Bandırma ve Edremit’i kaybedecek. Zaman gelişmelere gebe..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!