" /> Bandırma’da “Bahar Alışveriş Günleri” başlıyor – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,81
 • EURO
  %0,87
 • ALTIN
  %0,60
 • BIST
  %3,13
Bandırma’da “Bahar Alışveriş Günleri” başlıyor

Bandırma’da “Bahar Alışveriş Günleri” başlıyor

Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu “Bahar Alışveriş Günleri” 26-28 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacak. Kapalı Çarşı’da yapılacak olan “Bahar Alışveriş Günlerinde” stant almak isteyen kişi ve kurumların 17 Nisan 2019 tarihine kadar Bandırma Ticaret Odası’na müracaat etmeleri gerekiyor.

-Amaç girişimcileri cesaretlendirmek
Bandırma Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Avcı Dedeoğlu gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bahar Alışveriş Günlerinin düzenlenmesindeki amaçlarının, kadın iş yeri sahipleri ve evde el emeği ile üretim yapan kadınların ürünlerini tanıtmak, girişimciliği cesaretlendirmek, TOBB Kadın Girişimciler Kurulunun faaliyetlerini daha iyi tanıtmaktır” dedi.

-Gelir sosyal sorumluluk projelerinde değerlendirilecek
26-28 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Bahar Alışveriş Günleri’nden elde edilen gelirin sosyal sorumluluk projelerinde değerlendirileceğinin altını çizen Dedeoğlu, “Alışveriş günleriyle Bandırma Kapalı Çarşı’yı yeniden hareketlendirerek, ticari ve sosyal hayatına bir canlılık getirmek istiyoruz. Alışveriş ve tanıtım günlerinde hediyelik eşya, ev dekorasyonu, tekstil, ev üretimi, pasta, börek, kozmetik, el üretimi örgü, nakış, oya işleri gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kadınların ürün ve hizmetleri sergilenecektir” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?