Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma’da Cumhuriyet Konseri

Feridun Düzağaç konserinde konuşan Belediye Başkanı Tosun “Cumhuriyetin kenti Bandırmamız için modern ve çağdaş projeler üretiyor, şehrimizi ortak akılla hep ileriye taşımak için çalışıyoruz.”dedi.

Feridun Düzağaç konserinde konuşan

Bandırma Belediye Başkanlığı, Cumhuriyetin 100.yılı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanında Feridun Düzağaç konseri düzenledi. Konsere, Bandırma Garnizon Komutanı Hava Plt. Tuğ General Levent Eğren, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak katıldı. Konser öncesinde andımız okundu.Konserde konuşan Belediye Başkanı Tolga Tosun “ Eşitlik ve özgürlük idareleri ile dolu bir miras ve ülkemizin küllerinden doğduğu ulusumuzun kaderinin değiştiği demokratik bir yönetim biçimi olan cumhuriyet ile birlikte, ülkemizde yeni bir ufuk açılmış, eğitim ve sanayi başta olmak üzere sayısız alanda kalkınma ve aydınlanma başlamıştır”dedi.

-Cumhuriyetin şehri Bandırma için çalışıyoruz
Tosun devamında şunları söyledi “Atamızın 10’uncu yıl söyleminde ifade ettiği gibi; Cumhuriyetimizin ışığında daha çok ve daha büyük işler yapmak zorunda ve kararlılığındayız. Bizler de onun ilkeleri ışığında cumhuriyetin kenti Bandırmamız için modern ve çağdaş projeler üretiyor, şehrimizi ortak akılla hep ileriye taşımak için çalışıyoruz. Cumhuriyetimizi demokrasi, hukuk devleti, insan hakları sosyal devlet gibi çağdaş devletlerin ilkeleriyle taçlandıracak ve dünyada daha saygın bir konuma gelmesi için hiç durmadan çalışacağız. Bugün bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de milletçe tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle gelecek yüzyıla emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI