Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma’da iddialı konuştu: 20 ilçeyi alacağız

Cumhur İttifakı Balıkesir Büyükşehir

Cumhur İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Grand Asya Otel’de düzenlenen bir toplantıyla projelerini anlattı. Toplantıya AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Adil Çelik ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları katıldı. Toplantıda konuşan Yılmaz, hedeflerinin Balıkesir’i sanayi, tarım, turizm ve diğer ekonomik alanlarda ülkemizin lokomotif şehri rolünü islenerek gelişen ve büyüyen Yeni Türkiye’nin yeni lider kenti yapmak olduğunu söyledi.

-Çaresizlik siyaseti yapanlara Balıkesir’in karnı tok
Yılmaz, insanların hayallerini küçülten, çaresizlik siyaseti yapan, yapılmış işleri değiştireceğim diyen siyasetçilere Balıkesir’in karnının tok olduğunu dile getirdi. Balıkesir’in zaman kaybetmeye tahammülü olmayan ancak imkanları en yüksek olan bir şehir olduğunun altını çizen Yılmaz “Biz 20 ilçemizde iddialarımızla varız. Allah’ın izniyle 1 Nisan’da 20 ilçede de Cumhur İttifakı’nın adayları kazanacak. Geçmişinde kavgadan ve çaresizlik siyasetinden başka hiçbir vaadi olmayan, her yaptığı işte mutlaka bir kavgası ve münakaşası olanların Balıkesir’i yöneteceğim demesine şaşıyorum” dedi.

-Ustaya ihtiyaç var
Konuşmasında Millet İttifakı’nın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok’a yüklenen Yılmaz “Tutarlılığı da yok sürekli yer değiştiriyor. Adam Balıkesir’i yöneteceğim diyor ancak yapılan işleri proje diye anlatıyor. Biz zaten yapıyoruz onları. Balıkesir bütün dinamikleriyle çok güçlü bir il iyi yönetilirse mükemmel bir helva olur. Ustaya ihtiyaç var. O ustada da benim 31 Mart yerel seçimlerinde sizden destek bekliyorum “ifadesini kullandı. Proje tanıtım toplantısında Cumhur İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, Manyas Belediye Başkan Adayı İbrahim Koman, Erdek Belediye Başkan Adayı Turan Gün, Marmara Belediye Başkan Adayı Süleyman Aksoy, Gönen Belediye Başkanı Erdinç Odabaşı’da hazır bulundu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor son olarak 2. Lig
Sıradaki Haber Fırtına gibi esecek