Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma’da yeşil alan oranı artıyor

Bandırma’da yerel yönetimin yapmış olduğu çalışmalar sonrasında ilçedeki yeşil alan miktarı 390 bin metrekare alana çıktı.

Bandırma'da yerel yönetimin yapmış

Bandırma’da yerel yönetimin yapmış olduğu çalışmalar sonrasında ilçedeki yeşil alan miktarı her geçen gün artıyor.
Bandırma’ya hizmet etme aşkıyla geçen 4.5 yılı geride bıraktıklarını dile getiren Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, ”Bu süre boyunca bu şehri gelecek kuşaklara en iyi haliyle bırakmak ve ilçeye vizyon kazandırmak durmaksızın çalıştık. Sevgimizle, saygımızla, emek ve özveri içerisinde gerçekleştirdiğimiz tüm proje ve etkinliklerimizde halkımızla iç içe olduk” dedi.

-390 bin metrekare yeşil alana ulaştık
7’den 70’e herkesin keyifle zaman geçireceği yeşil alanları hayata geçirerek yolları ve caddeleri konforla buluşturduklarını dile getiren Tosun “Özellikle pandemi döneminde yeşil alanların şehir planlamasındaki önemini tüm dünyada daha iyi anlaşıldı. Bandırma Belediyesi olarak bizlerde yeşil alana önem veriyor. Dönüştürebileceğimiz bütün alanları en verimli şekilde değerlendirerek ilçemize kazandırıyoruz. Bu kapsamda 390 bin metrekare yeşil alana ulaşarak, kentimizdeki oyun bahçesi, yeşil alanlar, çocuk bahçeleri, dinlenme ve gezinti yerlerinin sayısını muazzam ölçüde arttırdık. Gelecek günlerde daha üstün hedef ve sonuçlara birlikte ulaşmayı, yaptıklarımızın yapacaklarımıza yol göstermesi ve ışık tutması dileğiyle, bu yolda bize destek olan, katkı sağlayan hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI