Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Bandırmalıların istediği olacak”

Büyükşehir Başkan Adayı İsmail

Büyükşehir Başkan Adayı İsmail Ok, Bandırma’nın Büyükşehir konusunda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldıracaklarını söylerken, Tolga Tosun da ortak akılla hareket ederek bazı projelerini Büyükşehir Belediyesiyle birlikte yaşama geçireceklerini açıkladı.Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İYİ Partili İsmail Ok ile Millet İttifakı Bandırma Başkan Adayı CHP’li Tolga Tosun, Bandırma merkez ve Edincik kırsal mahallesinde seçim çalışması yaptı. Bandırma’da İnönü Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, sevgi yolu ve balık halini ziyaret ederek Bandırma halkı ile buluşan Millet İttifakı adayları Bandırma’daki çalışmanın ardından Edincik halkıyla bir araya geldi.

Bandırma’nın Büyükşehir yasasıyla yaşadığı sorunları gündeme getiren İsmail Ok, Bandırma’nın AK Parti tarafından adeta hizmet edilmeyerek cezalandırıldığını söyledi. Kendisinin Başkan olmasıyla birlikte Bandırma’nın Bandırma’dan yönetileceğine dikkat çeken Ok, Yücel Yılmaz’ın Balık halini kaldıracağı yönünde yaptığı açıklamalara da balıkçı esnafını ziyareti sırasında cevap verdi. Ok,“ Buradaki balıkçı esnafımızla görüşmeden, Bandırma halkının meşru temsilcisi belediye başkanı ile meclisi ile görüşülmeden böyle bir karar alınamaz. Alınsa da uygulanamaz. 10 gün sonra bunu yırtıp atarız.” dedi.

“Bandırma’yı cezalandırdılar”
Balıkesir’in son 5 yılı kaybettiğinin altını çizen Ok, ayrıca bu dönemde Bandırma’nın da ayrıca cezalandırıldığını söyledi. Seçimi kazandıkları takdirde Balıkesir genelinde birçok şeyin değişeceğini açıklayan Ok, “Bandırma gibi muhalif belediyeler hak ettikleri yatırımı alamadılar. Bunu da Bandırma halkı yakından biliyor. Bu harami ve soygun düzeninin yıkılmasına sadece 10 gün kaldı. Millet İttifakının adayları omuz omuza, kol kola girerek seçimi kazanacak. Bandırma’da ne söyleniyorsa Balıkesir’de de o söylenmiş olacak. Bandırma’da Tolga Başkanım bizim her şeyimiz olacak. Yiğidin hakkını yiğide teslim edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde artık hizmet zamanı. Tolga Başkanımız ve ekibiyle birlikte bunu yakalayacağımıza inanıyorum. “ dedi.

“Ortak akılla hareket edeceğiz”
Tolga Tosun da İsmail Ok’un seçilmesiyle, birlik ve beraberlik içinde bir yönetim anlayışı ortaya koyarak bazı projeleri de Büyükşehir belediyesi ile yaşama geçirmeye hazırlandıklarını aktardı. Tosun, “Bazı projelerimizde Büyükşehir ile birlikte çalışacağız. İsmail Başkanımız ve biz de seçimi kazandığımız zaman, yapılacak büyük projelerde ortak akılla hareket edeceğiz. Büyükşehir’e ciddi şekilde paralarımız gitmesine karşın bugüne kadar hizmet alamadık. Önümüzdeki dönemde bu sıkıntılarımız ortadan kalkacak ve İsmail başkanımızla birlikte projelerimizi de hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!