• DOLAR
  %-0,16
 • EURO
  %-0,13
 • ALTIN
  %0,20
 • BIST
  %0,17
“Bandırmalılığından şüphe duyarım”

“Bandırmalılığından şüphe duyarım”

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ersan Kırbaş’a sert tepki. Tosun,  açıklamasında, Kırbaş’ın Balıkesir Büyükşehir Meclisinin Temmuz ayı olağan Meclis toplantısında vermiş olduğu önergeyle yapım çalışmaları Bandırma Belediyesi tarafından devam eden Malta Deresi Projesinin tartışılır hale getirmeye çalıştığını öne sürdü.

Kırbaş’ın 2019 yerel seçimlerinde Millet İttifakının içerisinde olan İYİ Parti’den Meclis Üyesi olduğunu anımsatan Tosun “Kırbaş Malta Deresi Projesinin başından sonuna kadar her konusuna hakim olan birisidir. Seçim çalışmalarımızda da bir fiil bu projeyi seçmenlerimize anlatan biridir. Gerekli her türlü izinleri alınmış olan bir projeyi verdiği önergeyle tartışılır hale getirmeye çalışan bir Meclis üyesinin Bandırmalılığından şüphe duyarım. Kırbaş’a buradan soruyorum. Bandırmalı hemşerilerimizin aileleriyle birlikte vakitlerini geçireceği bu projeden neden bu kadar rahatsızsın. İYİ Parti saflarında bu projeyi desteklerken AK Parti saflarına geçince bu projeden neden rahatsız oluyorsun?” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. Bu kardeşimizin arkasında yıllardır Bandırmaya yapılması gereken projelere engel koyan Ağabeyi var.arkadaşa nasıl talimat verilirse onu yapıyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?