Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırmaspor hakem hatalarına dikkat çekti

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan İpek ve Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, kulübün İstiklal Caddesi üzerinde bulunan merkez ofisinde ortak basın toplantısı düzenledi. Bu hafta sonu karşılaşacakları Etimesgutspor müsabakasını saha ve seyirci avantajlarını kullanarak kazanmak istediklerini dile getiren Basın Sözcüsü Kayhan İpek, “Bu maçta taraftarımızın önemli desteğine ihtiyacımız var. Taraftarlarımızı sahaya çekebilmek için yönetim kurulu olarak bu haftaki maç biletlerini 1 TL olarak belirledik” dedi. İpek, Etimesgutspor müsabakasında kart cezalısı olan Mehmet Gürkan Öztürk ve sakatlıkları devam eden İbrahim Ak ve İbrahim Demirdağ’ın maç kadrosunda yer almayacağını dile getirdi.

-Zor bir dönemden geçiyoruz
Müsabakalardaki hakem hatalarına değinen İpek, “Bandırmaspor yönetimi olarak Merkez Hakem Kurulundan müsabakalarımızda taraf değil doğru kararlar veren hakemler göndermesini istiyoruz. Zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde hakemlerin verecekleri yanlış kararlar bizleri olumsuz yönde etkileyecektir” ifadesini kullandı.

-Sabit gelr kaynakları arttırılmalı
Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’da açıklamasında, spor kulüplerinin ayakta durabilmesinin yolunun sabit gelir kaynaklarının arttırılmasından geçtiğinin altını çizdi. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde siyasi partilerin belediye başkan adaylarından Bandırmaspor ’un sabit gelir kaynaklarını arttırıcı faaliyetlerde bulunmasını isteyen Karlahan “Başkan adaylarından Eski Tekel Binasının bulunduğu alana bir akaryakıt istasyonu ve Orta Ölçekli Sanayi Sitesi’nde bulunan 55 dönümlük alanın satışının yapılarak Spor Vakfı’na aktarılmasını, belirli aralılarda vakıf üzerinden Bandırmaspor dahil tüm spor kulüplerine kaynak aktarılmasını talep ettik. Seçim sonrasında bu konuyu tekrar gündeme getireceğiz” ifadesini kullandı. Karlahan, bugüne kadar maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Onur Göçmez’i genel koordinatörlük görevine getirdiklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Sıradaki Haber MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI